پیام مدیرعامل محك به دنبال درگذشت خسرو سینایی

پیام مدیرعامل محك به دنبال درگذشت خسرو سینایی به گزارش روان ما مدیرعامل موسسه خیریه پشتیبانی از كودكان مبتلا به سرطان (محك) در پیامی درگذشت خسرو سینایی هنرمند كشورمان را تسلیت گفت.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، در پیام آراسب احمدیان آمده است: « درگذشت زنده یاد استاد خسرو سینایی، هنرمند بی بدیل و وارسته با دغدغه هایی انسان دوستانه را به اعضای خانواده هنرمند و فرهیخته ایشان، جامعه هنری، دوستدارانشان و تک تک اعضای خانواده بزرگ محک که در این سوگ غم شریک اند، تسلیت می گوییم.
خسرو سینایی و خانواده هنرمند ایشان از روزهای آغازین تاسیس محک، همواره همراه کودکان مبتلا به سرطان بوده اند.
دیوارهای محک، این خشت هایی که نبض دارند و با عشق می تپند، داستان های زیادی از مهر ایشان بر دل دارند. به راستی که داستان زندگی انسان ها، روایت صحنه هایی ست که به دنبال هم می آیند و قصه هستی را رقم می زنند و زنده یاد خسرو سینایی و خانواده هنرمند ایشان، چه زیبا در صحنه زندگیِ محک، دستِ کودکان این آب و خاک را با عشق و مهر و فرزانگی گرفتند و روایتی ساختند که همواره در ذهن انسان های نیک، پایدار می باشد.
بار دیگر این فقدان سترگ را به خانواده و آشنایان زنده یاد استاد سینایی تسلیت گفته و امروز که در سوگ ایشان بعنوان عضوی از خانواده بزرگ محک نشسته ایم، یادش را به آب و آیینه و باران گره می زنیم و با این باور دلگرمیم که یاد و نام هر آنکس که در ایام زندگی به دغدغه ای فراتر از خود بیاندیشد، میراث مانایی از مهر تا همیشه بر تارک جهان ترسیم خواهد نمود که:
وین نغمه ی محبت پس از من و تو ماند
تا در زمانه باقی ست آواز باد و باران»1399/05/12
14:58:06
5.0 / 5
2083
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی