معاون درمان وزارت بهداشت مطرح كرد

بیشترین تردد زوار اربعین از مرز مهران

بیشترین تردد زوار اربعین از مرز مهران به گزارش روان ما، معاون درمان وزارت بهداشت با اعلان اینکه برمبنای برآوردها، بیشترین حجم تردد زوار اربعین حسینی از استان ایلام و مرز بین المللی مهران صورت خواهد گرفت، بر ضرورت آمادگی کامل امکانات بهداشتی و درمانی در این استان اصرار کرد و اظهار داشت: شرایط استان ایلام برای میزبانی زوار اربعین حسینی مناسب می باشد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تقدیر از کوشش های مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در امتداد خدمت مردم و همین طور راه اندازی بیمارستان رازی گفت: در یک ماه اخیر برای بار دوم است که به استان ایلام سفر می کنم و اهمیت این مسئله به دو دلیل بوده است. دلیل اول؛ ایلام از استانهای پر پتانسیلی است که تلاش زیادی برای پیشرفت دارد و ما باید در امتداد تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت، تلاش نماییم تا استانهای پر پتانسیل از ظرفیت بالقوه خود بهره گیرند. دلیل دوم هم مراسم اربعین حسینی در استان ایلام است.
معاون درمان وزارت بهداشت با اعلان اینکه برمبنای برآوردها، بیشترین حجم تردد زوار اربعین حسینی از استان ایلام و مرز بین المللی مهران صورت خواهد گرفت، بر ضرورت آمادگی کامل امکانات بهداشتی و درمانی در این استان اصرار کرد و اظهار داشت: شرایط استان ایلام برای میزبانی زوار اربعین حسینی مناسب می باشد البته باید بر آمادگی بیشتر جهت حوادث احتمالی در این ایام، توجه ویژه داشته باشیم.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر جاسم محمدی، سرپرست این دانشگاه نیز گفت: حضور مجدد معاون درمان وزارت بهداشت در استان ایلام در طول یکماه، نشانگر توجه ویژه وی به مناطق محرومی همچون ایلام است.
دکتر محمدی اضافه کرد: تلاش همکاران ما در عرصه درمان دانشگاه این است که اعزام بیماران به استانهای برخوردار و مرکز کشور را به حداقل برسانند که این مسئله نیازمند نیروی انسانی توانمند و تجهیزات و امکانات مناسب می باشد.
وی اشاره کرد: استان ایلام نیازمند توجه ویژه مسئولان وزارت بهداشت است برای اینکه در راه تردد زوار اربعین حسینی قرار دارد. امیدواریم بتوانیم با حمایت وزارت بهداشت، خدمات مناسبی به زوار ارائه نماییم.
وی اظهار داشت: زیرساخت هایی همچون آنژیوگرافی در استان ایلام برقرار است و با حمایت مسئولان وزارت بهداشت و اختصاص امکانات و تجهیزات مربوطه، می توانیم خدمات دهی مناسبی به جامعه هدف داشته باشیم.




منبع:

1401/05/24
09:58:30
5.0 / 5
155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی