نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

نیازهای درمانی روستاها احصا شود

نیازهای درمانی روستاها احصا شود به گزارش روان ما، نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن اشاره به لزوم ارتقای کیفیت خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان استان اظهار داشت: احصای نیازهای درمانی بخصوص در روستاها لازم است.به گزارش روان ما به نقل از مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی بامداد سه شنبه در دیدار با رئیس، معاونان و بخشی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به میزبانی دفتر خود در سمنان، ضمن بیان این که نیازهای هر منطقه از استان در قسمت درمان بخصوص روستاها می بایست احصا و اولویت بندی شود، ابراز کرد: احصای نیازهای درمانی هر منطقه رسالت دانشگاه های علوم پزشکی است.
وی با اشاره به اینکه احصای نیازها و اولویت بندی آنها به مسؤلان دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود کمک می نماید تا بر مبنای حقیقت ها، برنامه ریزی کنند، اضافه کرد: اگر نیاز درمانی مردم به درستی شناسایی شود میزان بهره وری در قسمت بهداشت و درمان افزایش خواهد یافت.
امام جمعه سمنان ضمن اشاره به لزوم پرهیز از موازی کاری در قسمت درمان و بهداشت، اظهار داشت: باید از ظرفیتهای مردمی مانند خیران بهداشت و درمان به خوبی بهره گیری کرد تا بتوانیم به مردم بهتر خدمت رسانی نماییم.
مطیعی با اشاره به اینکه مردم میامی امروز یک مطالبه جدی در زمینه رفع مشکلات درمانی بخصوص بیمارستان امام رضا (ع) در این شهرستان دارند، بیان داشت: بیمارستان بسیار خوبی در این شهرستان ساخته شده اما نیاز است که مشکلات و نقصهای آن هم برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه وقتی مردم از بخش های مختلف یک بیمارستان استفاده می نمایند به خدمات و زحمات دلگرم هم خواهند شد، اظهار داشت: رفع مشکلات بیمارستان میامی بخصوص در حوزه اورژانس و داروخانه حتما مد نظر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باشد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به اینکه شاهرود و میامی که منطقه خدمت رسانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به حساب می آید، دارای روستاهای پرشمار هستند، اظهار داشت: باید شرایطی ایجاد شود که اهالی روستاهای دو شهرستان به خدمات بهداشتی و درمانی دسترسی داشته باشند.

1402/06/30
13:26:31
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی