وزیر بهداشت:

واکسیناسیون در تمامی استانها شبانه روزی می شود

واکسیناسیون در تمامی استانها شبانه روزی می شود به گزارش روان ما وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: با ورود واکسن به کشور، واکسیناسیون در تمامی استانها شبانه روزی می شود تا سرعت کار افزایش یابد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، بامداد امروز جمعه بهرام عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی وارد شهرستان سراب زادگاهش شد.
بازدید از مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی امام خمینی (ره)، بازدید از بیمارستان سراب، بررسی آخرین وضعیت کرونا و روند واکسیناسیون از با اهمیت ترین برنامه های بهرام عین اللهی در شهرستان سراب بود.
وی پس از سراب به تبریز سفر کرد و از مرکز واکسیناسیون خوابگاه گلستان تبریز و مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه بازدید نمود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون علاوه بر افزایش تعداد مراکز، واکسیناسیون در تمامی استانها شبانه روزی می شود تا سرعت کار افزایش یابد.
وی با تاکید بر این که مردم نگران تامین واکسن کرونا نباشند، افزود: تمهیداتی برای این مساله اندیشیده شده است و دولت تمام تلاش خودرا انجام می دهد.
عین اللهی با تاکید بر این که واکسیناسیون مردم اولویت اصلی دولت می باشد، اضافه کرد: تا دهه فجر امسال، طرح واکسیناسیون عمومی اختتام می یابد.
طبق وعده وزیر بهداشت روند واکسیناسیون از هفته آتی با افزایش ورود واکسن به کشور و همین طور با واکسیناسیون سرعت می گیرد.
عین اللهی همین طور با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز، از بخش های دیالیز، پیوند اعضا و آی. سی. یو و بخش کرونای این مرکز آموزشی و درمانی بازدید نمود.
وی امروز عصر در ادامه برنامه سفری خود از بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر بازدید می کند و دیدار با امام جمعه تبریز و نشست با هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامه های سفر یک روزه وی به تبریز و آذربایجان شرقی است.


منبع:

1400/06/13
22:55:21
5.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی